1062046817_72909

1062046817_72909

———————————————-

چند وقت پیش در یک جمع از کارشناسان روانشناسی دقیقا سر همین موضوع صحبت جالبی شنیدم.

پیامهایی اینچنین چه منشاء و هدفی دارند ؟!!!!

تا حالا به این موضوع دقت کردید ؟؟؟؟

بارها و بارها پیام هایی از این دست که با استفاده از علاقه مردم به ائمه (ع) سعی در انجام دادن یک عمل و در پایان یک پاداش دیده اید.

هیچ کس منکر کرامات این بزرگواران نیست و معجزات زیادی از پیامبر بزرگوار (ص) و امامان (ع) به ثبت تاریخ ، حتی معاصر نیز رسیده است و شاید خود شما و من شاهد آنها بوده ایم.

اما آیا اتفاق افتادن معجزه یا یک خبر خوش برای شخصی میتواند بدون در نظر گرفتن جوانب ممکن گردد و صرفا به ارسال یک پیام به هشت یا ده یا بیست نفر خلاصه گردد ؟!!!!

اشاعه دین مبین اسلام و ابراز علاقه به بزرگان دینی کار بسیار زیبا و حتی میشه به نوعی برای یک فرد مسلمان واجب بیان کرد.

اما اگر با ارسال اینگونه پیام ها به یک شخص و اتفاق نیفتادن اون خبر خوشی که در پیام قولش رو به اون شخص دادیم و حتی با قسم به ائمه اتفاق افتادن اون رو تضمین کردیم !!!! باعث ایجاد شک و تردید ناخواسته در افراد نسبت به کرامات و معجزات امامان و پیامبر عظیم الشان نمیشویم ؟؟؟؟؟!!!!!

امتحان کنید ٫٫٫ همین الان ابن پیام رو به هشت نفر نه ، به هشت هزار نفر ارسال کنید و اونها هم همین کار رو خواهند کرد و شبکه عظیمی از یک پیام در کسری از ساعت پخش خواهد شد اما خبر خوشی در کار نخواهد بود.
البته ممکن است بصورت اتفاقی برای یک یا چند نفر خبری خوش اتفاق بیفتد اما آیا دلیلش ارسال این پیام بوده ؟!!!
چه اتفاقی در ذهن و فکر افراد زیادی که شما برایشان قسم خوردید ( بطور مثال در این پیامی که در گروه میبینیم به نام مبارک امام حسین (ع) قسم یاد شده که حتما اتفاق خوبی خواهد افتاد ) می افتد ؟؟!!!!!

و اما منشا و هدف این دسته پیام ها:

سالهاست سردمداران وهابیت و اتاق های فکر صهیونیست در تلاش هستند ایمان و اعتقاد قوی مردم ایران به امامان و پیامبر عزیزمان رو متزلزل بکنند.
چون بخوبی قدرت این ایمان و توکل مردم به بزرگان دینی را به چشم خود دیده اند و حتی بارها از این راه به مردم ایران ضربه زده اند.

به عنوان نمونه لطفا این اسم را در اینترنت جستجو کنید و تا اخر معرفی این شخص و هدفش رو مطالعه کنید : سید جیکاک
که با این عبارت ((  تو که مهر علی من دلته نفت ملی سی چنته )) بسیار معروف است.

و اما در پایان به یاد داشته باشیم ، قبل از انتقال یک خبر در فضای مجازی ، به مسئولیتی که در انتشار آن خبر به عهده داریم کمی فکر کرده و مسئولیت پذیر باشیم.

به امید ظهور صاحب الزمان (ع) و ریشه کن کردن جهل

با احترام

———————————————-

احسنت استاد، چند سال قبل که خودمون دانش آموز بودیم اینا رو رو کتاب دعا ها تو مفاتیح تو مسجد و امامزاده می نوشتن و پخش میکردند و الانم از طریق اینترنت فقط کار بعضی هاست که میخوان اعتقادات مردم رو سست کنن

———————————————-

کاملا حق با شماست استاد

———————————————-

1062046817_72913

پاسخی بگذارید