🔶ویروس کرونا ترس = سیستم دفاعی ضعیف نکات بهداشتی رو رعایت…

🔶ویروس کرونا

ترس = سیستم دفاعی ضعیف

نکات بهداشتی رو رعایت کنید و مراقب سلامتیتون باشید، اما اسیر ترس نشید و خودتون رو در ارتعاشات بالا نگه دارید.

طبق دستورالعمل سنگ های جرجیا اونها قصد دارن تا سال ۲۰۳۰ جمعیت قابل توجهی از آدم ها رو از طریق بیماری ها، جنگ ها و … کم کنن (agenda 2030) اما شما با آگاهی، تغییر در سبک زندگی و تغذیه و بالا نگه داشتن فرکانستون و آگاهی دادن به بقیه میتونید این قضیه رو متوقف کنید.
اونها قبلا هم بارها با همکاری همدیگه جمعیت زیادی از انسان ها رو کشتن و از این طریق درآمدزایی کردن و قدرتشون رو افزایش دادن (مثلا جنگ های جهانی اول و دوم که هر دو ساختگی بودن تا مردم یکدیگر رو بکشن).

۱۰۰ سال پیش به یکباره از هیچ کجا سر و کلهٔ آنفولانزای اسپانیایی پیدا شد و ۱۰۰ میلیون نفر را کشت. اکنون یک قرن گذشته و شاهد ظهور کرونا هستیم. آنها از طریق این مشکلاتِ خودساخته، مردم را میترسانند و سپس مانند یک قهرمان، راه حل (مثلا واکسن) را ارائه میکنند و مردم به آنها ایمان می آورند و مطیع می‌شوند.

اونها با نگه داشتن مردم در ارتعاشات پایین مثل شرم، گناه، ترس، یأس و … باعث میشن مردم اتفاقات ناگواری رو جذب و خلق کنن و حتی خودشون رو لایق مرگ و بدبختی بدونن. و حالا که مردم در حال بیدار شدن و عروج از این فرکانس ها به سمت روشن شدگی هستن، قصد دارن جمعیت رو به بهانه ی تغییرات اقلیمی و زیاد بودن جمعیت انسان ها و… به زیر یک میلیارد برسونن و به طور ماهرانه ای تقصیر رو فقط گردن مردم بندازن.

اگر سریال «یوتوپیا» رو دیده باشید، متوجه میشید که چیزی که این سریال نشون داده در واقع همین اتفاقیه که الان داره میفته (ایجاد مشکل و بعد ارائه راه حل از پیش طراحی شده).

حتما این مطلب رو به اشتراک بذارید.
کپی برداری از کانال: قرار بود تو شاد باشی

پاسخی بگذارید